AutoPartner vs Inmedium.pl II

AutoPartner
3 - 4
Inmedium.pl II

Faworytem spotkania pomiędzy drużynami AutoPartner a Inmedium.pl II, byli zawodnicy gospodarzy. Gracze AutoPartner po wygraniu dwóch pierwszych meczów w sezonie mogli być pewni swego. Natomiast Inmedium.pl II było w skrajnie odmiennej sytuacji. Zawodnicy pomarańczowych w dwóch pierwszych kolejkach nie zdobyli nawet punktu i mieli nadzieję na przełamanie. Spotkanie rozgrywane było od samego początku w szybkim tempie z akcjami z obu stron. Jako pierwsi do siatki rywali, już w 3 minucie spotkania trafili gracze gości, za sprawą gola Martina Skowrona. Kilka minut później ten sam zawodnik kolejną bramką podwyższył prowadzenie dla Inmedium.pl II. Zawodnicy gospodarzy próbowali przeciwstawić się rywalom, jednak ich kolejne ataki były nieskuteczne. Ten fakt wykorzystali gracze gości, w 16 minucie powiększając swoje prowadzenie już do 3 trafień. Druga połowa rozpoczęła się od wyraźnie lepszej gry zawodników AutoPartner, którzy próbowali odwrócić losy spotkania. W 23 minucie graczom w granatowo-czerwonych strojach udało się zdobyć bramkę kontaktową, której autorem był Mateusz Bubula. Pięć minut później ten sam zawodnik zdobył druga bramkę dla gospodarzy ustalając wynik na 2:3. Gdy wydawało się, że graczom AutoPartner uda się doprowadzić do remisu, w 29 minucie czwartego gola dla gości zdobył Łukasz Klepek. Ostatecznie AutoPartner uległ Inmedium.pl II 3:4, do samego końca spotkania walcząc o remis. Hat trickiem w tym meczu popisał się wspomniany już wcześniej Mateusz Bubula, jednak mimo to nie pozwoliło to na korzystny rezultat dla drużyny AutoPartner.