Inmedium.pl II vs Inmedium.pl

Inmedium.pl II
6 - 9
Inmedium.pl

Mecz pomiędzy Inmedium.pl II a Inmedium.pl zapowiadał się bardzo ciekawie, gdyż na murawie oglądać mieliśmy dwie drużyny zgłoszone do rozgrywek z tej samej firmy. Zarówno pierwszy jak i drugi zespół Inmedium.pl, miał ochotę na zwycięstwo, nad swoimi kolegami z firmy. Spotkanie rozpoczęło się od lepszej gry zawodników gospodarzy, którzy zawiązywali lepsze i składniejsze akcje. Dobra gra zawodników Inmedium.pl II przyniosła im bramkę już w 4 minucie spotkania. Gola otwierającego wynik meczu zdobył Łukasz Klepek. Kilka minut później do głosu doszli jednak zawodnicy gości, wyrównując stan rywalizacji na 1:1. Gdy wydawało się, że rywalizacja stanie się bardziej wyrównana, zawodnicy gospodarzy znacząco podnieśli tempo gry w drugiej części pierwszej połowy. Na przerwę schodzili z 5 bramkami na koncie, przy zaledwie 2 bramkach przeciwników. Wydawało się, że podobny przebieg gry będzie miała 2 połowa. Jednak po zmianie stron to zawodnicy gości, przejęli inicjatywę w spotkaniu. W zaledwie 7 minut po przerwie zdołali odrobić trzy-bramkową stratę do przeciwników. Po przerwie mecz znacząco się również zaostrzył, co skutkowało żółtymi kartkami pokazywanymi przez sędziego. W dalszej części rozgrywki to gracze Inmedium.pl nadal prowadzili grę, zdobywając kolejne gole. Gracze gospodarzy po znakomitej pierwszej połowie nieco opadli z sił, czego skutkiem było wypuszczenie z rąk wysokiego prowadzenia. Ostatecznie w bratobójczym pojedynku Inmedium.pl II uległ Inmedium.pl 6:9. Zawodnikiem spotkania był Tomasz Manjura, strzelec hat tricka dla zwycięskiego zespołu.