Inmedium.pl vs NC+

Inmedium.pl
6 - 11
NC+

Spotkanie pomiędzy Inmedium.pl a NC+, zapowiadało się bardzo ciekawie. W sezonie jesiennym zawodnicy NC+ prezentowali dość równą formę, kończąc rozgrywki na 5 miejscu w tabeli. Mieli oni zatem nadzieję na podtrzymanie korzystnej passy na starcie nowego sezonu. Spotkanie rozpoczęło się od bardzo wyrównanej gry obu zespołów, które raz za razem przeprowadzały szybkie ataki. Już w 6 minucie na prowadzenie wyszli gracze gości, za sprawą trafienia Pawła Musialika. Jednak już 2 minuty później do wyrównania doprowadził zawodnik Inmedium.pl – Tomasz Manjura. Oba zespoły ostrzeliwały swoje bramki, czego efektem był wynik 4:4 już w 16 minucie meczu. Spotkanie było bardzo wyrównane, a zespoły dążyły do zdobywania kolejnych trafień. Jednak w końcówce pierwszej połowy to gracze NC+ przejęli wyraźnie inicjatywę, zdobywając przed przerwą kolejne 4 gole. Dwa z nich zdobył, rozgrywający popisowe spotkanie Mateusz Bernat. Po przerwie mecz nadal toczony był w dość szybkim tempie, jednak już z mniejszą ilością okazji podbramkowych, niż miało to miejsce w pierwszej części gry. Jako pierwsi w drugiej połowie ponownie trafili zawodnicy gości, już w 22 minucie powiększając swoje prowadzenie. Chwilę później do głosu doszli jednak gracze w pomarańczowych strojach, dwukrotnie w 23 i 24 minucie, pokonując bramkarza rywali. Tego dnia było to jednak za mało na dobrze dysponowanych zawodników NC+, którzy kontrolując przebieg spotkania w samej końcówce zaaplikowali swoim rywalom jeszcze 2 bramki. Na uwagę w tym meczu zasługuje świetna gra zawodnika Inmedium.pl – Tomasz Manjury, który zdobył dla swojej drużyny aż 5 bramek. NC+ rozpoczęło sezon z wysokiego c, już w pierwszym spotkaniu zdobywając aż 11 bramek, co aktualnie daje im 2 miejsce w ligowej tabeli.