Saint Gobain vs Plastic Omnium

Saint-Gobain Sekurit
12 - 3
Plastic Omnium

Zespół Saint Gobain nie popisał się zbytnio przegrywając wysoko pierwsze spotkanie. Po przeciwnym biegunie są gracze Plastic Omnium, którzy w pięknym stylu wbili aż 11 bramek rywalom. Wyrównane pierwsze minuty były tylko zasłoną przed tym co szykowali piłkarze Saint Gobain. Pozostawiając trochę miejsca do gry rywalom w pewnym momencie nałożyli na nich potworny pressing, który utrzymywał się do końca. Znacznie przyspieszyli grę i nie popełniali praktycznie błędów ustalając wynik pierwszej części gry na 7-2. Druga połowa starała się potwierdzać co zaczynali sobie coraz to łatwiej wypracować gracze Saint Gobain. Z kolejnymi minutami aż dziw brał jak taki zespół mógł tak źle wypaść kolejkę wcześniej. Na swojej drodze do końca meczu spotkali niewielki opór Plastic Omnium, który zdobył bramkę na pocieszenie wyciągając przy tym ze swojej siatki piłkę 12 krotnie. Krystian Kowalik z drużyny Saint Gobain nie dość, że zaliczył 4 trafienia to ma na swoim koncie jeszcze asystę i był najlepszym graczem meczu.