Grupa Zarmen vs Plastic Omnium

Grupa Zarmen
5 - 11
Plastic Omnium

Kawał dobrej piłki pokazali nam pierwszoligowcy. Pierwsze minuty gry należały do zawodników w białych koszulkach, którzy szybko wyszli na czterobramkową przewagę. Gracze w zielono-czarnych strojach nie pozostali dłużni, szybko wzięli się do odrabiania strat, a wraz z rosnącym wynikiem, wzrastały emocje. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 6:4 dla Plastic Omnium, jednak przy tak dużym tempie spotkania, po zmianie stron mogliśmy spodziewać się wszystkiego. Druga odsłona była jednak koncertem beniaminka. 5 goli Adriana Modelskiego oraz 4 trafienia Seweryna Nieslera zagwarantowały im 3 oczka. Warto wspomnieć, że na listę strzelców wpisał się… Sebastian Magłowski. Bramkarz drużyny Plastic Omnium popisał się fantastycznym strzałem z własnego pola karnego, pakując rywalowi piłkę „za kołnierz” pod sam koniec spotkania. 11:5 daje zwycięzcom prowadzenie po pierwszej kolejce w 1 lidze.