Fortis Logistics Sławków vs STC

Fortis Logistics Sławków
8 - 8
STC

W ostatnim meczu tego wieczoru zmierzyły się ze sobą dwie Ekstraklasowe ekipy, które w tym sezonie zaznały już smaku porażki. W związku z tym motywacja do zdobycia kompletu punktów była podwójna, co widać było od samego początku. Po pięciu minutach spotkania na tablicy wyników widział remis 2:2. W pierwszym kwadransie meczu obie drużyny szły łeb w łeb. Od tego czasu nastał krótki czas dominacji Fortisu, kiedy to wyszedł na dwubramkowe prowadzenie. Jednak po przerwie sytuacja odwróciła się o 180°. Żadna z drużyn do samego końca nie chciała dać za wygraną. Obie ekipy swą postawą pokazywały, że każda z nich zasługuje na trzy oczka. Jednak po końcowym gwizdku musiały podzielić się punktami. Warto wspomnieć, że Łukasz Blecharczyk z Fortis Logostics zanotował w tym meczu setne (a także sto pierwsze i sto drugie) trafienie na boiskach Silesian Ligi Firm.