Capgemini vs Lokal Nieruchomości

5 - 8
Lokal Nieruchomości

Mistrz Ekstraklasy z rundy jesiennej podejmował dziś outsidera, zatem faworyt w tym momencie był tylko jeden. Od początku biali ruszyli do ataku, lecz razili nieskutecznością. Ku zaskoczeniu szybkimi trzema kontrami popisali się niebiesko-biali, za każdym razem kończąc akcję bramką, dzięki czemu byliśmy świadkami sensacji. W pierwszych 20 minutach zawodnicy Lokalu zdołali trafić raz, przez co schodzili do przerwy z dwubramkową stratą. Po zmianie stron mistrzowie w ciągu 2 minut zdołali wyjść na prowadzenie, jednak Capgemini nie zamierzało się poddać, szybko doprowadzając do remisu. Od tego momentu Lokal przejął inicjatywę, odskakując przeciwnikowi na 2 bramki. Capgemini już nie było w stanie odrobić strat i sędzia zakończył spotkanie przy wyniku 8:5 dla drużyny Lokalu Nieruchomości.