Hard Plast Tychy vs Lokal Nieruchomości

Hard Plast Tychy
0 - 10
Lokal Nieruchomości

O tym jak dobrze wejść w sezon zimowy wiedzą oba zespołu, tym razem jednak jeden musi zejść jako pokonany a drugi będzie kontynuował dobrą passę. Zdecydowanym faworytem spotkania był Lokal Nieruchomości, mimo to Hard Plast Tychy podchodził do meczu z niewielkimi obawami wiedząc jak dobrze grali w pierwszej kolejce. Rzeczywistość okazała się brutalna, bo błyskawicznie bramka za bramką przewagi uzyskiwali faworyci. Nie można odmówić starań tyskiemu zespołowi, jednak tego dnia rywal był zwyczajnie za silny. Druzgocąca przewaga 8-0 po pierwszej połowie pozwoliła snuć obawy o motywację tyskiego zespołu w drugiej połowie. Na szczęście prawdziwi sportowcy walczą do końca i mimo beznadziejnej sytuacji momentami Hard Plast Tychy potrafił czytać grę rywali. Nie było to duże pocieszenie, bo Lokal Nieruchomości dołożył 2 kolejne bramki kończąc spotkanie wynikiem 10-0. Szczególnie dobrze ten mecz zapamięta Dawid Kaciuba, który trafił aż 6-krotnie.