SuperAuto24 vs Inmedium.pl II

SuperAuto24
3 - 4
Inmedium.pl II

Po serii czterech porażek z rzędu zawodnicy Inmedium.pl stanęli przed dużą szansą na przełamanie, bowiem mierzyli się z outsiderem 2 ligi A, zespołem SuperAuto24. Już po 3 minutach po bramkach Mariusza Hibnera i Łukasza Klepka mieliśmy 2:0. Od tego momentu gra toczyła się w środku pola, z nielicznymi klarownymi sytuacjami. Do przerwy wynik pozostał bez zmian. Po zmianie stron byliśmy świadkami identycznego początku – tym razem w wykonaniu SuperAuto. Mateusz Sędrowski dwoma bramkami dał remis swojej drużynie i mecz zaczął się od nowa. Spotkanie stało się dużo bardziej otwarte, dzięki czemu było atrakcyjniejsze dla oka. W 31 i w 32 minucie Inmedium.pl, jak się okazało w dalszym rozrachunku, zadało dwa ciosy, po których ostatnia drużyna ligi już się nie podniosła. Mimo bramki kontaktowej na chwilę przed końcem 3 punkty trafiły do faworytów tego starcia.