Inmedium.pl II vs Raben Logistics Chorzów

Inmedium.pl II
4 - 5
Raben Logistics Ruda Śląska

Licząc na spokojny koniec sezonu oba zespoły miały nadzieję zdobyć komplet punktów w tym spotkaniu bez wyraźnego faworyta. Od początku lepiej prezentowała się drużyna z Chorzowa, jednak znacznie bardziej skuteczni byli ich rywale i dzięki dwóm trafieniom Radosława Gazdy w 11. minucie Inmedium prowadził już 2:0. Raben nie rezygnował jednak z walki i co rusz zawodnicy drużyny ostrzeliwali bramkę przeciwników. W 16. minucie udało się nawiązać kontakt po trafieniu Kostrosa. Dwie minuty po przerwie wyrównał Przybyła, jednak w 33. minucie znów prowadzili gospodarze… ale po raz kolejny utrzymali dobry wynik jedynie przez dwie minuty. Spektakularnym widowiskiem okazały się ostatnie chwile spotkania. Przy remisie 3:3 w 38. minucie po raz drugi strzelił Kostros i Raben Logistics prowadził po raz pierwszy tego wieczoru. Już minutę później do remisu doprowadził Klepek, ale zdeterminowani gości nie zamierzali kończyć spotkania bez kompletu punktów, który zapewnił im, bramką w ostatniej akcji spotkania, Jakub Gomola.