el12 vs OSOZ

el12
4 - 2
OSOZ

Faworytem spotkania pomiędzy el12 a OSOZ, byli zawodnicy rozstawieni w roli dzisiejszego gospodarza. Piłkarze el12 znajdujący się w środkowej części tabeli, kolejne zwycięstwa przeplatają porażkami. Natomiast ich przeciwnicy to zdecydowana „czerwona latarnia” ligi. Gracze OSOZ odnieśli w tym sezonie bowiem tylko jedno zwycięstwo, doznając przy tym aż 7 porażek. Pierwsza połowa rozpoczęła się od lepszej graczy el12, którzy próbowali zawiązywać składne akcje bramkowe. Niespodziewanie jednak to zawodnicy OSOZ jako pierwsi wyszli tego wieczora na prowadzenie, a bramkę w piątej minucie zdobył Tomasz Przybyła. Jednak lepsza gra zawodników el12 przyniosła im szybkie wyrównanie. W 13 minucie do remisu doprowadził Maciej Kasperczyk. Gdy wydawało się, że do przerwy utrzyma się wynik 1:1, tuż przed gwizdkiem sędziego gola dającego prowadzenie el12 zdobył Tomasz Jasik. Druga połowa rozpoczęła się od wyrównanej gry obu ekip i długimi fragmentami nie oglądaliśmy stuprocentowej akcji bramkowej. Niemoc strzelecką przerwał w 31 minucie gracz el12 – Adam Józefiok, zdobywając dla swojego zespołu trzecią bramkę. Obraz gry nie zmienił się już do końcowego gwizdka sędziego. W ostatnich minutach meczu, obie ekipy zdobyły jeszcze po jednej bramce, co nie zmieniło końcowego zwycięscy spotkania. OSOZ doznał kolejnej ligowej porażki z rzędu, stając się tym samym głównym kandydatem do spadku w tym sezonie. Natomiast gracze el12, patrząc na ich grę, powinni spokojnie utrzymać miejsce w środkowej części tabeli.