DBGeodezja vs Fortis Logistics Sławków

DBGeodezja
8 - 3
Fortis Logistics Sławków

Spotkania sąsiadów z tabeli zawsze są dodatkowo emocjonujące, bo trudniej przewidzieć scenariusz który będzie rządził takim spotkaniem. Tego typu pojedynek rozgrywał się pomiędzy zespołami DB Geodezja a Fortis Logistics Sławków które znajdują się w środku tabeli PowerPartners Ekstraklasy. Pierwsza połowa to koncert gry drużyny DB Geodezja, którzy starannie dopracowywali poszczególne elementy gry, dające im przewagę wszechstronności na boisku. W 20minut trafili do bramki rywali 6 razy, przy jednej odpowiedzi graczy Fortis Logistics Sławków. Po rozpoczęciu drugiej części gry, będący w tarapatach piłkarze przegrywającej drużyny coraz bardziej szanowali piłkę i jakościowo podnosili swój poziom gry. Wystarczyło im to na remis w drugiej połowie 2-2 mimo to pierwsze 20 minut było decydujące. Zespół Fortis Logistics Sławków ponownie za późno wszedł w mecz i nie doścignął odjeżdżającego z peronu pociągu po zwycięstwo. Przed spotkaniem obie drużyny miały ciągle szansę na ostatnie miejsce na podium w przypadku wygranych. Ta możliwość po ostatnim gwizdku sędziego w czwartkowy wieczór pozostaje tylko w nogach piłkarzy DB Geodezja, którą w dużym stopniu zawdzięczają Adrianowi Forysiowi, strzelcowi 4 bramek. To zwycięstwo oznaczało dla nich 4 wygraną z rzędu i aż szkoda, że początek sezonu nie był tak dobry w ich wykonaniu.