Capgemini vs Fortis Logistics Sławków

2 - 12
Fortis Logistics Sławków

Zdecydowanym faworytem spotkania pomiędzy Capgemini a Fortis Logistics Sławków, była drużyna ze Sławkowa. Znajdujący się w górnej części tabeli gracze Fortis Logistics prezentują równą formę, grając dobry futbol. Ich przeciwnicy natomiast to ostatnia drużyna ligowej tabeli, bez zwycięstwa na koncie w obecnych rozgrywkach. Na domiar złego zawodnicy Capgemini przystępowali do tego spotkania w osłabieniu, przyjeżdżając na spotkanie w niepełnym składzie osobowym, co dodatkowo stawiło ich w niekorzystnym położeniu. Brak jednego zawodnika widoczny był od samego początku spotkania. Zawodnicy Fortis Logistics dominowali nad swoimi przeciwnikami w każdej strefie boiska, w pełni kontrolując przebieg gry. Pierwsza bramka dla graczy ze Sławkowa padła już w 2 minucie spotkania, a jej autorem był Paweł Porębski. Minutę później było już 0:2, a na listę strzelców wpisał się Paweł Lekki. Do końca pierwszej połowy gracze w zielonych strojach zdobyli jeszcze 3 bramki, na przerwę schodząc z wynikiem 0:5. Druga połowa to ponowny festiwal strzelecki graczy ze Sławkowa, którzy seryjnie zdobywali bramki, dominując nad muszącym nadrabiać biegowo brak jednego zawodnika przeciwnikiem. W końcówce spotkania przy bardzo wysokim prowadzeniu i rozluźnieniu w szeregach rywali, gracze Capgemini zdołali zdobyć dwie bramki na „otarcie łez”. Oba gole dla zawodników w biało-niebieskich strojach zdobył Dawid Zatorski. Graczem spotkania był niewątpliwie Łukasz Blecharczyk, który strzelił dla swojego zespołu aż 5 bramek. Ostatecznie Fortis Logistics rozbił Capgemini różnicą aż 10 goli. Po tym spotkaniu zawodnicy biało-niebieskich stają się niemal pewnym kandydatem do spadku z Ekstraklasy w tym sezonie.