Fortis Logistics Sławków vs Efekt

Fortis Logistics Sławków
5 - 0
Efekt

Wynik meczu zweryfikowany jako walkower ze względu na występ w drużynie Efekt zawodnika niezgłoszonego do rozgrywek.

Przed spotkaniem większe szanse na zwycięstwo dawano drużynie ze Sławkowa, która zgromadziła o 5 punktów więcej od rywali. Nad Stadionem Śląskim zelżył ulewny deszcz, jednak murawa dalej pozostawała śliska i nie sprzyjała utrzymywaniu się przy piłce, czego próbował Fortis. Bezbramkowy impas przełamał pierwszym trafieniem dla Efektu tego wieczoru Żochowski w 10. minucie. Od tamtej pory drużyna prezentowała się coraz lepiej, natomiast w szeregi faworytów wkradała się coraz większa nerwowość i na przerwę schodzili przegrywając 0:2. Po przerwie w dalszym ciągu drużyna w zielonych strojach próbowała stwarzać sytuacje i nawiązać kontakt, jednak perfekcyjnie kontrująca drużyna Efektu była w tym spotkaniu bezlitosna. Wynik stanął na 6:2 dla Efektu, a niemożliwy do upilnowania Żochowski z czterema bramkami na koncie będzie nawiedzał w koszmarach obrońców Fortisu.