Fortis Logistics Sławków vs Dobry Warsztat

Fortis Logistics Sławków
6 - 4
Dobry Warsztat

Wracający na właściwe tory po serii niepowodzeń zespół Fortis Logistics podejmował znajdujący się w lekkim kryzysie Dobry Warsztat. Obie drużyny od początku spotkania grały bardzo równo, po każdej straconej bramce rywal odpowiadał, przez co żadna ze stron nie mogła zbudować przewagi. Przełamanie nastąpiło w 18 minucie, gdy zespół Dobry Warsztat wyszedł do przerwy na dwubramkowe prowadzenie, ustalając wynik do połowy na 4:2. Po zmianie stron zieloni wzięli się do roboty, raz po raz atakując. Szybkie wyrównanie w 28 minucie rozpoczęło mecz na nowo, a ostatnie fragmenty spotkania należały do ekipy ze Sławkowa, która zdołała ukłuć rywala jeszcze dwa razy, dzięki czemu wygrali 6:4, pozostając w czołówce tabeli Powerpartners Ekstraklasy.