Grupa Pietrzak vs BMZ Poland

Grupa Pietrzak
0 - 7
BMZ Poland

W ostatnim starciu 3 ligi B zmierzyły się ze sobą drużyny BMZ Poland oraz Grupy Pietrzak. Pierwsze minuty starcia były dosyć wyrównane, w obu zespołach było dużo niedokładności. Z czasem inicjatywę przejmowali zawodnicy w czarnych koszulkach. W ósmej minucie prowadzenie swojej ekipie dał Kamil Borawski. Bramka ta dodała wiatru w żagle zawodnikom BMZ, którzy ruszyli do ataku. Pod koniec pierwszej odsłony udało im się zdobyć kilka bramek, przez co podwyższyli prowadzenie na 4:0. Druga część gry również toczyła się pod dyktando BMZ Poland. Mimo kilku wypracowanych akcji Grupa Pietrzak tego dnia raziła nieskutecznością, nie zdołali trafić nawet jednego gola. Czarni podnieśli swój dorobek bramkowy do siedmiu trafień, dzięki czemu zasłużenie zdobyli trzy punkty oraz awansowali na 5 miejsce w tabeli.