Sygnity vs COLDGROUP

Sygnity
1 - 3
COLDGROUP

Drużyna COLDGROUP zapewniła sobie awans przed ostatnią kolejką, natomiast drużyna Sygnity walczyła o pierwsze zwycięstwo w ostatnim meczu sezonu. Faworyt wydawał się jednoznaczny, jednak goście mieli tego dnia duże problemy z zagrażaniem defensywie rywali. Pierwsza bramkę COLDGROUP zdobyło w 4. minucie, a bohaterem zespołu został Adrian Szczech. Od tej pory drużynie grało się znacznie trudniej. Dopiero w 32. minucie wicemistrzowie trafili po raz drugi, ale już dwie minuty później przewagę zniwelował Michał Jardel, który trafił z rzutu karnego. Na cztery minuty przed końcem drugie trafienie zanotował Łukasz Partyła i ustalił wynik meczu na 3:1 dla COLDROUP. W przyszłym sezonie drużyna będzie rywalizować w 2 Lidze, natomiast Sygnity kończy sezon z zaledwie jednym punkcie na koncie.