OEX vs Politechnika Śląska

OEX MerService
6 - 4
Politechnika Śląska

W ostatnim meczu rundy jesiennej niepokonany zespół OEX mierzył się z przedostatnią w tabeli ekipą Politechniki Śląskiej. Obie te drużyny dzieli przepaść, można więc było się spodziewać, że dla niebieskich zwycięstwo to formalność. Początek spotkania należał do faworyta, który nie pozostawił rywalowi złudzeń. Cztery bramki w osiem minut – w tym hat-trick Wojciecha Wójcika, postawiły przeciwników pod ścianą, którzy w pierwszej części gry zdołali odpowiedzieć dopiero przed ostatnim gwizdkiem. W drugiej połowie piłkarze Politechniki rzucili się do ataku, ich gra wyglądała zdecydowanie lepiej, jednak to nie wystarczyło, by ten pierwszy raz wywalczyć komplet punktów. Spotkanie zakończyło się zasłużonym zwycięstem OEX 6:4.