Sopra Steria vs COLDGROUP

Sopra Steria
2 - 2
COLDGROUP

Znajdujący się w dobrej formie piłkarze COLDGROUP, w ostatnim wieczornym spotkaniu, podejmowali grających w kratkę zawodników Sopra Steria. Faworytem meczu wydawać się mogli zawodnicy COLDGROUP, którzy w tym sezonie ligowym nie doznali jeszcze porażki. Ich przeciwnicy natomiast po przegranej w poprzedniej kolejce z liderem ligi – OEX, chcieli zmazać złe wrażenie i sięgnąć w tym spotkaniu po punkty. Od pierwszego gwizdka sędziego mecz był wyrównany. Oba zespoły nie chciały przede wszystkim popełniać błędów, co skutkowało małą ilością sytuacji podbramkowych. Jeden z nielicznych ataków graczy Sopra Steria na bramkę w 6 minucie zamienił gracz z numerem 7 – Issam Ben Ayad. W końcówce pierwszej połowy do wyrównania doprowadzili zawodnicy COLDGROUP, zdobywając w 18 minucie gola na 1:1. Autorem bramki był Tomasz Wykręt. Druga połowa spotkania rozpoczęła się do aktywniejszej gry obu zespołów. Tuż po pierwszym gwizdku arbitra, na prowadzenie graczy w błękitnych strojach, wyprowadził Adrian Szczech. Jednak cztery minuty później do remisu doprowadził gracz Sopra Steria – Issam Ben Ayad, zdobywając swojego drugiego gola w meczu. Dalszą cześć gry opisać można piłkarskim sformułowaniem „mecz niewykorzystanych szans”, bowiem obie ekipy raz za razem marnowały dogodne bramkowe okazje. W dalszej części gry spotkanie znacząco się zaostrzyło, jednak arbiter szybo „chłodził głowy” zawodników panując nad boiskowymi wydarzeniami. Ostatecznie Sopra Steria i COLDGROUP, podzieliły się punktami, remisując 2:2. Dzięki temu remisowi gracze COLDGROUP, zachowali status niepokonanej ekipy 3 ligi B, mając na swoim koncie 4 zwycięstwa oraz 2 remisy.