Habasit vs Sygnity

Habasit
5 - 0
Sygnity

Oba zespoły jak powietrza potrzebowały trzech punktów, które mogły zapewnić spokój przed końcówką sezonu i awans z dołu do środka tabeli. Za nieznacznego faworyta spotkania uchodził jednak zespół Habasit, który próbował narzucić rywalom swój styl gry. W 10. minucie do siatki trafił Frąckowiak, w 14. minucie podwyższył Kapuśniak i do przerwy Habasit komfortowo prowadził 2:0. W drugiej odsłonie zawodnicy Sygnity próbowali zaatakować odważniej, jednak nadziewali się przez to na kontry rywali. Dwie bramki zdobył Kwaśniewski, jedno trafienie dorzucił w ostatniej akcji spotkania Jurczak i Habasit wygrał pewnie i przekonująco, dzięki czemu awansował na 7. miejsce. Tymczasem Sygnity ląduję na przedostatnim miejscu i dalej pozostaje bez zwycięstwa.