UMWŚ vs ESA Logistika

UMWŚ
4 - 2
ESA Logistika

Spotkanie dwóch ekip z czołówki 3 Ligi zapowiadało wyrównane widowisko. Żadna ze stron nie zamierza odpuszczać i stracić szans na awans, dlatego każde spotkanie traktuje bardzo poważnie. W deszczową aurę szybciej wkomponowali się gracze Logistki i dzięki trafieniu Krzyżankiewicza objęli szybkie prowadzenie w 4. minucie. W dalszej fazie meczu przewagę zyskiwali przedstawiciele UMWŚ i do 24. minuty po dwóch trafieniach Sawickiego i jednym Kwiecińskiego objęli prowadzenie 3:1. Po uzyskaniu komfortowego wyniku, w końcówce meczu wicelider wrzucił niższy bieg i rozluźnienie przeciwnika wykorzystał Kaczmarek strzelając bramkę kontaktową na pięć minut przed końcem. W nerwowych, ostatnich chwilach spotkania stalowe nerwy zachował po raz drugi tego wieczoru Kwieciński i po świetnej solowej akcji przypieczętował zwycięstwo Urzędu Marszałkowskiego, który pozostaje wiceliderem 3 Ligi B.