Sopra Steria vs TIME Group

Sopra Steria
4 - 2
TIME Group

Spotkanie zapowiadało się na bardzo wyrównane. Oba zespoły miały na punkcie jednakową ilość punktów, a na przestrzeni sezonu prezentowały bardzo wyrównany poziom. Dodatkowo od wyniku zależało, która ze stron awansuje do czołówki 3 Ligi B, a która będzie musiała oglądać się za siebie w dół tabeli. Po pierwszym gwizdku ekipa Time Group potrzebowała zaledwie trzech podań i kilku sekund, żeby Rafał Bałdyga stanął oko w oko z bramkarzem i wykorzystał tę stuprocentową sytuację. Od momentu bramki, większość pierwszej połowy toczyła się w centralnej części boiska i wynik nie uległ zmianie. Po przerwie Sopra Steria zrewanżowała się przeciwnikom i do wyrównania potrzebowała również zaledwie kilku sekund. Dwie minuty później Time Group odzyskał prowadzenie ponownie za sprawą Rafała Bałdygi i nie zanosiło się na zmianę rezultatu. Jednak ostatnie 7 minut w wykonaniu Sopra Sterii – a zwłaszcza napastnika Krzysztofa Farmasa – było zabójcze i zapewniło debiutantom zwycięstwo 4:2, 3 punkty i bardzo dobre 4. miejsce w tabeli.