UMWŚ vs COLDGROUP

UMWŚ
4 - 4
COLDGROUP

Drużyna Urzędu Marszałkowskiego w poprzedniej kolejce uległa OEXowi, który został liderem ligi. Możliwość rehabilitacji przypadła im w tej kolejce na mecz z nieprzewidywalnym zespołem COLDGROUP. UMWŚ od początku dyktował tempo gry, a rywale wyczekiwali na kontry. Szalona pierwsza połowa zakończyła się remisem 3:3, a w drużynie wicelidera dało się wyczuć frustrację spowodowaną niepotrzebnymi błędami w obronie, bezpośrednio prowadzącymi do utraty bramek. W 30. minucie perfekcyjnym, płaskim strzałem z rzutu wolnego Tomasz Wykręt po raz drugi tego wieczoru wyprowadził COLDGROUP na prowadzenie, którego jednak pod naporem przeciwnika nie udało się utrzymać. UMWŚ prezentował się lepiej w ofensywie, jednak przeciwnicy skrzętnie wykorzystywali błędy rozkojarzonej linii obrony i oba zespoły dzielą się punktami.