Politechnika Śląska vs Grupa Pietrzak

Politechnika Śląska
4 - 4
Grupa Pietrzak

Prawdziwy rollercoaster emocji zafundowały nam dwie ostatnie drużyny ligi. Obie drużyny nie zaznały w tym sezonie smaku zwycięstwa, stąd spodziewaliśmy się walki do ostatniej minuty. Pierwsza część spotkania była na korzyść Grupy Pietrzak, którzy wiedzieli jak zachować się pod bramką przeciwnika. Po 12 minutach prowadzili już 3:0 i wszyscy spodziewali się ich zwycięstwa. Politechnika jeszcze przed przerwą zdobyła jedno trafienie. Po zmianie stron to zespół spod uczelnianego szyldu wziął się do roboty. Po zdobyciu bramki kontaktowej nabrali podwójnej motywacji. Nie przeszkodził im gol zdobyty przez Grupę Pietrzak w 34 minucie – przed końcem meczu zdołali wyrównać, przez co obie drużyny podzieliły się punktami.