Plastic Omnium vs Freshmed

Plastic Omnium
3 - 3
Freshmed

Niezwykle ciekawie zapowiadał się mecz na szczycie 2 Ligi B, w którym dwa zespoły grały o niemałe cele. Plastic Omnium podejmujący tego wieczoru zespół Freshmed może w 40 minut zapewnić sobie awans na zaplecze ekstraklasy. Natomiast Freshmed ciągle ma szansę na zajęcie drugiego miejsca, które również oznacza promocje do wyższej klasy rozgrywkowej. Fantastyczne kilka minut zaprezentowali piłkarze Freshmed obejmując prowadzenie 2-0 i zagęszczając wirtualną tabelę ligi. Uciekały kolejne minuty i już bez prawa pomyłki gracze Plactic Omnium wykorzystali w końcu okazje bramkową tuż przed końcem pierwszej połowy. Ten gol kontaktowy pokazał im chyba ,że można i rywale są do ‘’ugryzienia’’ a respekt wobec silnego dziś Freshmed schowali do kieszeni. Padł gol wyrównujący, po którym dołożyli kolejne trafienie po raz pierwszy w tym spotkaniu wychodząc na prowadzenie. Do końca nie było wiadomo kto ostatecznie przechyli szalę na swoja korzyść, bo tak wyrównane spotkanie jest nam nieczęsto serwowane. Zespół Freshmed nie odpuścił i dołożył gol dający remis w tym meczu, pokazując ogromną wolę walki i jeszcze bardziej ubarwili to widowisko. Mecz zakończony wynikiem 3-3 nie wyjaśnia jeszcze sprawy drugiego i trzeciego miejsca w Lidze, ale za to zapewnia Plastic Omnium grę w 1 Lidze od przyszłego sezonu.