Freshmed vs BGH Polska

Freshmed
5 - 1
BGH Polska

Spotkanie pomiędzy Freshmed a BGH Polska zapowiadało się jako mecz drużyn, które w tym sezonie prezentują wysoki poziom sportowy. W lepszej sytuacji przed spotkaniem byli zawodnicy Freshmed, którzy od kilku kolejek notują same zwycięstwa w lidze. Ich przeciwnicy natomiast znajdują się w nieco gorszej sytuacji, przegrywając do tej pory trzy mecze w sezonie. Spotkanie rozpoczęło się od lepszej gry zawodników Freshmed, którzy starali się przejąć kontrolę nad środkową częścią boiska. W 8 minucie meczu po składnej akcji całego zespołu prowadzenie piłkarzom Freshmed dał Przemysław Choroś. Przewaga zawodników gospodarzy stawała się coraz bardziej widoczna, jednak zawodnicy Freshmed, nie potrafili udokumentować tego kolejnym trafieniem, marnując kilka dogodnych szans na bramkę. Do przerwy utrzymał się zatem wynik 1:0. W drugiej części gry spotkanie stało się bardziej otwarte z szansami na bramkę z obu stron. Jedną z takich okazji wykorzystali gracze w czarnych strojach, podwyższając wynik na 2:0 w 23 minucie meczu. Autorem tego trafienia był Bartosz Stolarski. Zawodnicy Freshmed kontynuowali swoją dobra grę, osiągając przewagę taktyczną nad przeciwnikiem. Bramki w 28 oraz 31 minucie spotkania pozwoliły zawodnikom gospodarzy wypracować duże prowadzenie nad przeciwnikami. Choć gracze BGH w 29 minucie zdobyli bramkę dającą im nadzieję na odrobienie strat, było to stanowczo za mało na dobrze dysponowanych tego dnia przeciwników. W końcówce spotkania gra znacznie się zaostrzyła a sędzia musiał ukarać zawodników obu drużyn żółtymi kartkami. Zespół BGH mecz kończył w osłabieniu bowiem drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Marcin Stawiarski. Ostatecznie Freshmed pokonał BGH Polska 5:1, notując szóste zwycięstwo z rzędu.