Izoblok vs Plastic Omnium

Izoblok
0 - 11
Plastic Omnium

Faworytem spotkania pomiędzy Izoblok a Plastic Omnium, byli gracze rozstawieni w roli gości. Plastic Omnium to zdecydowanie jedna z najlepszych drużyn ligi, mająca na swoim koncie zaledwie jedną porażkę, przy serii samych zwycięstw. Ich przeciwnicy natomiast znajdują się na drugim biegunie ligowej drabinki, pozostając z zaledwie 7 punktami na swoim koncie. Różnica klas obu zespołów widoczna była już od pierwszego gwizdka sędziego. Zawodnicy Plastic Omnium szybko przejęli kontrolę nad środkową strefą boiska, szczelnie zamykając dostęp do swojej bramki. Gracze w białych strojach przeprowadzali coraz śmielsze ataki, a jeden z nich na pierwszego gola w 5 minucie zamienił gracz z numerem 11 – Seweryn Niesler. Kilka minut później po składnej akcji całego zespołu Plastic Omnium, bramkę na 0:2 zdobył Adrian Modelski. Przewaga piłkarzy w białych strojach z każda minutą przybierała na sile, czego dowodem były kolejne zdobywane bramki. Na przerwę zawodnicy obu zespołów schodzili przy wyniku 0:6. Druga połowa rozpoczęła się podobnie jak zakończyła się pierwsza – od pełnej dominacji zawodników Plastic Omnium. Choć gracze Izoblok próbowali zawiązywać akcje zaczepne, nie przynosiło im to rezultatów w postaci groźnych sytuacji podbramkowych. Akcje gospodarzy kończyły się najczęściej w strefie obronnej rywali, lub oddaniem niecelnego strzału poza światłem bramki. W drugiej połowie gracze Izoblok stracili kolejne 5 bramek, ponosząc bardzo wysoką porażkę 0:11. Zawodnikiem spotkania był wspomniany już wcześniej Adrian Modelski, który zdobył w tym spotkaniu 4 bramki i zaliczył 4 asysty.