Freshmed vs AutoPartner

Freshmed
10 - 2
AutoPartner

Freshmed zwyciężył we wszystkich sześciu poprzednich kolejkach, natomiast AutoPartner odniósł tylko jeden dobry rezultat. Łatwo było wskazać faworyta tego spotkania, a mimo to niespodziankę w 5. minucie sprawił outsider i objął prowadzenie 1:0. Dwie minuty później Freshmed doprowadził do wyrównania, jednak w 11. minucie ponownie znalazł się na deficycie po drugim trafieniu Radosława Kubata. Jeszcze cztery minuty przed przerwą bramkę na 2:2 zdobył Przemysław Choroś i takim wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona. Po przerwie grała już tylko jedna drużyna. Freshmed wziął się w garść i zaczął grać swoją piłkę, całkowicie dominując wydarzenia na boisku. Fenomenalny występ zaprezentował zawodnik godny miana piłkarza kolejki – Mateusz Majchrzak – zdobywca niewyobrażalnej liczby sześciu goli i trzech asyst. Freshmed obecnie rozdaje karty w kwestii awansu, a AutoPartner znajduje się na autostradzie do pożegnania z 2 Ligą.