Novichem vs HireRight

Novichem
2 - 5
HireRight

Spotkaniem zamykającym zmagania 3 ligi A był mecz pomiędzy Novichem a HireRight. Od pierwszych minut to biało-zieloni przejmowali inicjatywę, raz po raz nękając bramkarza rywali. Już po 6 minutach mieliśmy 2:0 po bramkach Adriana Bienka oraz Jacka Rutha. Novichem w dalszym ciągu atakował, jednak z czasem ich przewaga malała. W 20 minucie gola kontaktowego zdobył Marcin Rządkowski, dzięki czemu druga połowa zapowiadała się niezwykle emocjonująco. I tak też było. Po zmianie stron sytuacja obróciła się o 180 stopni, wówczas zawodnicy w niebieskich strojach stali się stroną dominującą. Wykorzystywanie swoich sytuacji oraz bardzo dobra gra golkipera była kluczem do zwycięstwa HireRight, które tego dnia zdołało strzelić aż 5 bramek.