RAControls vs ING Tech Poland

RAControls
8 - 3
ING Tech Poland

Od pierwszych minut byliśmy świadkami równego spotkania, jednak z czasem przewagę zaczął przejmować zespół RAControls. Mimo to, w 7 minucie pomarańczowi wyszli na prowadzenie po bramce Konrada Boksy. Podrażnieni rezultatem piłkarze w czerwonych strojach od razu wzięli się do odrabiania strat – i zrobili to bardzo dobrze. Ich cztery trafienia przy jednym rywala pozwoliły im zejść na przerwę z dwubramkową przewagą. Po zmianie stron gola kontaktowego ponownie gracz z numerem 7, jednak to było wszystko, na co było stać zawodników ING, ponieważ od tego momentu strzelali tylko ich przeciwnicy. Po zabójczej końcówce w wykonaniu RAControls sędzia zakończył spotkanie przy stanie wyniku 8:3 dla czerwonych, którzy dzięki temu otwarli sobie drzwi do podium.