TRAKT vs PKF

TRAKT
2 - 7
PKF

Spotkanie pomiędzy drużynami TRAKT a PKF, nie miało faworyta. Obie ekipy spisują się w tym sezonie bardzo średnio, nie mogąc ustabilizować swojej formy. Zarówno TRAKT, jak i PKF zajmują miejsca w środkowej części tabeli, zatem wynik pozostawał sprawą otwartą. W minimalnie lepszej sytuacji byli przez meczem gracze TRAKT, którzy w ostatnim ligowym spotkaniu odnieśli zwycięstwo. Mecz rozpoczął się od wyrównanej gry obu ekip, które nie stwarzały dogodnych sytuacji do strzelenia gola. Jednak to zawodnicy PKF, jako pierwsi trafili do siatki swoich rywali. W 5 minucie bramkarza TRAKT pokonał Krzysztof Marcinowski. Rywale wyrównali wynik spotkania już po upływie dwóch minut. Gola dla TRAKT zdobył w 7 minucie Tomasz Sendal. W dalszej części pierwszej połowy spotkanie rozgrywane było w jednostajnym tempie, z nielicznymi okazjami podbramkowymi. W 17 minucie jedną z takich okazji na bramkę zamienił zawodnik PKF – Marek Kiełbasa, wyprowadzając swój zespół na prowadzenie. Druga połowa meczu, to dużo lepsza gra drużyny PKF, która stopniowo starała się zdominować swojego rywala. Po dwóch szybkich bramkach zdobytych po przerwie, zawodnicy w niebieskich strojach szybko osiągnęli przewagę, której nie oddali już do końca spotkania. Kolejne gole zdobywane przez zawodników PKF, stopniowo odbierały chęć do gry ich przeciwnikom. Ostatecznie TRAKT uległ PKF 2:7, bardzo słabo prezentując się na boisku w tym spotkaniu. Wyróżniającymi się zawodnikami w zwycięskim zespole byli Jacek Czernecki oraz Sebastian Ćwiertnia, którzy zanotowali po 2 gole oraz po 2 asysty.