TRAKT vs Novichem

TRAKT
5 - 3
Novichem

W rywalizacji dwóch sąsiadujących w tabeli drużyn prowadzenie już w pierwszej akcji udało się uzyskać zespołowi TRAKTu. W 12. minucie było już dwa do zera, ale w następnej akcji Novichem zdobył bramkę kontaktową. Następnie debiutujący w rozgrywkach goście spokojnie mogli prowadzić, jednak ostrzelali jedynie poprzeczkę i słupek bramki. Kiedy Novichem prezentował się dużo lepiej od przeciwników, wtedy tracił w tym spotkaniu bramkę i do przerwy przegrywał 1:3. W 28. i 31. minucie drugie i trzecie trafienia Adriana Bienka dały remis 3:3. Końcówka należała jednak do TRAKTu. Hattricka zdobył również ich przedstawiciel – Dariusz Lipok – a skuteczniejsza i bardziej wyrachowana drużyna gospodarzy mogła cieszyć się ze zwycięstwa.