NC+ vs Novichem

NC+
2 - 5
Novichem

Walczący o awans zespół NC+ podejmował drużynę z drugiego końca tabeli – Novichem. To spotkanie pokazało, jak piękna i nieprzewidywalna jest piłka nożna. Od pierwszej minuty obie drużyny grały równo, każda z nich starała się narzucić swoje tempo. Wynik spotkania w siódmej minucie otworzył Adrian Bienek. Outsider ligi nie miał zamiaru się cofać, jednak podrażniony utratą bramki faworyt ruszył do ataku. Sensacyjnie, w 16 minucie drugiego gola dla Novichem zdobył Michał Haberla, jednak chwilę później trafienie kontaktowe zaliczył Mariusz Wota. Druga odsłona tego meczu była kontynuacją zaskoczenia z pierwszej części, biało zieloni wciąż sprawiali wrażenie lepszej drużyny, przez co w 32 minucie wygrywali 3:2 Od tego momentu NC+ ruszyli do przodu, przez co narazili się na kontrataki – z tego dwa z nich były skuteczne. 5:2 oraz pierwszy komplet punktów wędruje na konto Novichem, a faworyci utrudnili sobie drogę do drugiej ligi.