TRAKT vs Vattenfall IT

TRAKT
5 - 5
Vattenfall IT

Zawodnicy Vattenfall przed tym meczem wciąż mieli realne szanse na awans do drugiej ligi. Tego dnia na ich przeszkodzie stanęła ekipa ze środka tabeli – TRAKT. Od pierwszych minut to faworyci przejęli inicjatywę. Biali starali się wyprowadzać pojedyncze kontrataki. Po 10 minutach spotkania granatowi prowadzili już dwoma bramkami, jednak chwile później kontaktowego gola zdobył Arkadiusz Kurek. Jeszcze przed przerwą Olaf Sandberg trafił do siatki przeciwnika, dzięki czemu Vattenfall do połowy prowadził 3:1. Po zmianie stron wiele emocji dostarczył nam zespół TRAKT, który odrobił straty, a w pewnym momencie nawet wygrywał ze swoim rywalem. Na minutę przed końcem Grzegorz Szpaczyński pokonał bramkarza białych, przez co w tym spotkaniu mieliśmy podział punktów.