Cooler Club vs ING Tech Poland

Cooler Club
4 - 1
ING Tech Poland

Oba zespoły doskonale wiedzą jak wygrywa sie mecze, jednak żadnemu z tych klubów nie udało sie na razie wyróżnić wśród szerokiej czołówki 3 ligi A. Różnicę punktowe na szczycie tabeli są minimalne, dzięki czemu mecz był szansą, by jeden z tych zespołów mocniej się w niej zapisał. Długo czekaliśmy na pierwsze trafienie, ale gdy już nastąpiło to od razu dwa w przeciągu minuty. Były to gole w 9 i 10 minucie na korzyść Cooler Club. Do końca pierwszej połowy podwyższyli jeszcze na 3-0, a rywale nieskutecznie próbowali wydostać się z tarapatów. Druga połowa rozpoczęła się natychmiastową akcjom zespołu Cooler Club zakończoną bramką. Zespół ING Tech Poland mimo zaangażowania nie potrafił odwrócić losów spotkania, na otarcie łez minutę przed końcem spotkania trafił jedynie zawodnik underdoga. Poprawił tym samym nieznacznie wynik na 1-4, co nie przeszkodzi rywalom w świętowaniu. Zespół Cooler Club po tym meczu traci jedynie punkt do lidera, a ING Tech Poland usadowił sie po porażce w samym środku tabeli.