Novichem vs PKF

0 - 7
PKF

Znajdujący się w środku tabeli zespół PKF tego dnia mierzył się z outsiderem 3 Ligi A – drużyną Novichem, która wciąż nie zdobyła kompletu punktów w tym sezonie. W mecz lepiej weszła drużyna niebieskich – wysoki pressing przyniósł korzyści już w 3 minucie, wówczas Sebastian Ćwiertnia wykorzystał podanie od… bramkarza przeciwników, dzięki czemu szybko wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Chwilę później ten sam zawodnik podwyższył wynik. PKF poszedł za ciosem – w pierwszej części gry zdołali strzelić jeszcze dwa gole. Po zmianie stron obraz gry niewiele się zmienił, biało – zieloni wciąż nie byli w stanie nawiązać rywalizacji ze swoim przeciwnikiem, który w tym spotkaniu robił, co chciał. Szybkie dwa trafienia na początku drugiej odsłony spotkania dobiły zawodników Novichem. Na 5 minut przed końcem Rafał Kopański ustalił wynik na 7:0 dla PKF, a bohaterem meczu został strzelec czterech bramek – Sebastian Ćwiertnia.