STATSCORE vs TRAKT

STATSCORE
7 - 2
TRAKT

Spotkanie pomiędzy STATSCORE a TRAKT zapowiadało się bardzo ciekawie. Naprzeciw siebie stanęły bowiem lider oraz drużyna środka tabeli 3 ligi A. Oba zespoły w poprzedniej kolejce poniosły ligowe porażki, dlatego walka o 3 punkty w tym spotkaniu zapowiadała się bardzo ciekawie. Mecz rozpoczął się od dość wyrównanej gry w środkowej strefie boiska. Obie drużyny nie stwarzały dogodnych sytuacji do strzelenia gola. W 8 minucie gracze STATSCORE jako pierwsi przerwali boiskową niemoc, zdobywając pierwszą bramkę tego wieczora. Autorem trafienia był Damian Klejnot. Minutę później było już 2:0, a na listę strzelców wpisał się Mateusz Krochmal. Po dwóch zdobytych bramkach, gracze STATSCORE powoli zaczęli przejmować kontrolę nad spotkaniem. Przed przerwą pokonali bramkarza TRAKT jeszcze dwukrotnie i na przerwę schodzili z wysoką zaliczką bramkową. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, jednak to gracze TRAKT jako pierwsi zdobyli bramkę w drugiej części gry. Gola dla piłkarzy w biało – niebieskich strojach zdobył Rafał Szatkowski. Ta bramka mobilizująco podziałała na graczy STATSCORE, a w szczególności na Damiana Klejnota, który w przeciągu 10 minut popisał się klasycznym hat trickiem. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 7:2 na korzyść drużyny STATSCORE, która dzięki temu zwycięstwu utrzymała pozycję lidera 3 ligi A.