Vattenfall IT vs NC+

Vattenfall IT
3 - 4
NC+

Mecz pomiędzy Vattenfall IT a NC+ zapowiadał się jako spotkanie drużyn prezentujących podobny poziom sportowy. Obie ekipy znajdowały się w górnej połówce ligowej tabeli, co zwiastowało zacięty pojedynek. W minimalnie lepszej sytuacji przed tym spotkaniem byli gracze NC+, którzy wygrali swoje dwa ostatnie mecze i niewątpliwie chcieli podtrzymać tę dobra passę. Mecz znakomicie rozpoczęli piłkarze NC+ bardzo szybko otwierając wynik, za sprawą trafienia Mateusza Bernata. Chwilę później było już 0:2, a na listę strzelców wpisał się Daniel Walczak. Po piorunującym początku ze strony graczy NC+, w dalszej fazie pierwszej połowy mecz stał się bardziej wyrównany a gra długimi fragmentami toczyła się w środku pola. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie. Drugą połowę od mocnego uderzenia rozpoczęli gracze Vattenfall IT, zdobywając kontaktową bramkę już w 23 minucie meczu. Na odpowiedź graczy NC+ nie musieliśmy długo czekać. Pięć minut później swojego drugiego gola zdobył Mateusz Bernat, a w 33 minucie ten sam zawodnik skompletował hat tricka. W końcówce spotkania do odrabiania strat zabrali się gracze w granatowych strojach, zdobywając dwa gole odpowiednio w 36 oraz 38 minucie. Do wyrównania wyniku spotkania zabrakło im już jednak czasu. Zawodnicy NC+ wygrali spotkanie różnicą jednej bramki, co pozwoliło im na kontynuację dobrej serii meczów bez porażki. Natomiast gracze Vattenfall IT, ponieśli swoją druga porażkę w obecnym sezonie.