STATSCORE vs NC+

STATSCORE
5 - 10
NC+

Lider 3 ligi A podejmował znajdujący się w środku tabeli zespół NC+. Od pierwszych minut ku zaskoczeniu wszystkich, STATSCORE został zepchnięty do głębokiej defensywy. Po szybkiej bramce Bartłomieja Kędzierskiego, jego drużyna poszła za ciosem, totalnie dominując swojego przeciwnika w pierwszej połowie. W ciągu 20 minut zdołali trafić 4 razy, dzięki czemu schodzili do przerwy z bogatą zaliczką. Po zmianie stron rozwiązał się worek z bramkami. Po chwili piłkarskich szachów byliśmy świadkami kunsztu gry ofensywnej z obu stron. Bramkarze tego dnia nie mieli wiele do powiedzenia, bramki padały średnio co minutę, a wynik zamknął się przy stanie 10-5 dla NC+. Bohaterem spotkania został wyżej wymieniony Bartłomiej Kędzierski, zdobywca siedmiu bramek, a STATSCORE zanotował drugą porażkę w rundzie, dzięki czemu rywalizacja o fotel lidera nabrała dodatkowego uroku.