STATSCORE vs Zannini Poland

STATSCORE
11 - 0
Zannini Poland

Kiedy mierzą się ze sobą lider i przedostatnia drużyna w lidze, bez cienia wątpliwości można wskazać faworyta i oczekiwać jego zwycięstwa. Nie było wyjątku również w przypadku tego starcia, ale nawet piłkarze pierwszej drużyny w tabeli nie spodziewali się tak łatwej przeprawy. Już po czterech minutach prowadzili 2:0, a do przerwy dobili do 5 bramek. Przez całe spotkanie pięknie rozgrywali piłkę, a niemal każde ich zagranie było chirurgicznie precyzyjne. Zespół Zannini nastawił się głównie na przeszkadzanie, ale nie było tego dnia sposobu na perfekcyjnych rywali. Najlepszy na boisku Damian Klejnot strzelając trzy bramki wskoczył na fotel lidera w klasyfikacji najlepszych strzelców. Dzisiejszą wysoką wygraną STATSCORE potwierdzają słowa Łukasza Granatyra, że są w tej chwili faworytem do awansu z 3 ligi.