Cooler Club vs TRAKT

Cooler Club
4 - 1
TRAKT

Obie drużyny mogą zaliczyć początek sezonu do udanych bowiem przed bezpośrednim meczem zanotowały tylko jedną porażkę w czterech występach i należą do szerokiej czołówki 3 Ligi A. Stawką tego spotkania było zatem miejsca na podium i zrównanie się punktami z liderem stawki. Poniedziałkowy mecz świetnie ułożył się dla graczy Cooler Clubu, którzy już w drugiej minucie objęli prowadzenie, gdy Igor Zagórowski z zimną krwią wykorzystał dalekie podanie od własnego bramkarza. Jeszcze nim upłynął kwadrans gry Mateusz Czechowski podwyższył na 2:0 i ten sam zawodnik już w drugiej połowie spotkania dołożył kolejną bramką, wykorzystując błąd przeciwnika. TRAKT, który w poprzednich meczach był bardzo skuteczny w ataku, tym razem miał problemy ze stwarzaniem sobie dobrych okazji strzeleckich wobec dobrze ułożonej gry defensywnej rywala. Najbliżej szczęścia było gdy piłka trafiła w słupek, ale chwilę później w końcu udało się zdobyć gola, jak się okazało jedynie honorowego. Za skuteczny pościg zabrakło już czasu, poza tym Cooler Club szybko odpowiedział czwartym trafieniem i ostatecznie rozwiał nadzieje rywali na jakąkolwiek zdobycz w tym spotkaniu. Jesienny debiutant kończy zatem szósty tydzień na podium, mając na koncie tyle samo punktów co aktualny lider i wicelider tabeli.