Eco Dla Firm vs HireRight

Eco Dla Firm
3 - 4
HireRight

Przed tym spotkaniem obie drużyny pozostawały w ogonie tabeli z kompletem porażek, zatem bezpośrednie starcie było okazją do otwarcia punktowego konta dla jednych i drugich. Zarówno Eco Dla Firm, jak i HireRight celowały zapewne w zwycięstwo, co mogło zwiastować sporo emocji i faktycznie wynik tego meczu od początku do końca był sprawą otwartą. Lepiej w to spotkanie wszedł jesienny debiutant, który po sześciu minutach prowadził 2:0 i wydawało się, że to właśnie on przełamie się w poniedziałkowy wieczór. Taki rezultat utrzymał się do końca pierwszej połowy, ale początek drugiej odsłony meczu należał zdecydowanie do bardziej doświadczonej ekipy i był to kluczowy moment tej potyczki. HireRight w przeciągu pięciu minut zdobył trzy gole i objął prowadzenie, błyskawicznie odwracając losy spotkania. Co prawda emocje na tym się nie zakończyły bo Eco Dla Firm doprowadziło jeszcze do wyrównania, ale rywal natychmiast odpowiedział i jednobramkowej przewagi nie wypuścił już z rąk. Tym samym, HireRight odniósł długo oczekiwanie zwycięstwo, bowiem po raz ostatni zespół ten wygrał blisko dwa lata temu i pomimo kilku niezłych występów w międzyczasie, zawsze brakowało kropki nad i by przełamać złą serię. Cel udało się osiągnąć w szóstym tygodniu sezonu Jesień 2018.