Novichem vs RAControls

3 - 3
RAControls

RAControls przystępowało do meczu z Novichem w roli faworyta, wygrywając swoje spotkanie w poprzedniej kolejce różnicą 5 bramek .Novichem, drużyna pozostająca do tej pory bez zwycięstwa w lidze, miała przed sobą trudne zadanie, aby zatrzymać rozpędzonego rywala. W pierwszej połowie spotkanie było bardzo wyrównane. Defensorzy obu ekip byli niemalże bezbłędni. Pierwsza bramka padła dopiero w 16 minucie spotkania, a jej autorami byli piłkarze RAControls. Gdy wydawało się, że gracze czerwonych dowiozą prowadzenie do przerwy, tuż przed gwizdkiem sędziego Adrian Bienek dał wyrównanie Novichem, W drugiej połowie spotkanie toczyło się w zrównoważonym tempie. Obie drużyny dołożyły do swoich kont bramkowych po kolejne 2 trafienia. Niespodziewanie jednak to faworyci musieli gonić wynik. Remis w końcowych sekundach meczu, dał drużynie RAControls Artur Kuzia. Spotkanie zakończyło się remisem 3:3, co zdecydowanie bardziej satysfakcjonuje drużynę Novichem, jak również Adriana Bienka, który popisał się w tym meczu hat trickiem.