Eco Dla Firm vs NC+

Eco Dla Firm
1 - 9
NC+

NC+ radzi sobie w tym sezonie ze zmiennym szczęściem – zaznali już bowiem smaku zwycięstwa, remisu oraz porażki. Ich rywal zdecydowanie gorzej rozpoczął rundę jesienną, za każdym razem tracąc punkty. Już od pierwszej minuty nie zapowiadało się na przełom w ekipie Eco dla Firm. Mimo dobrej dyspozycji golkipera, już od 5 minuty musieli zacząć odrabiać straty. Koncertowa gra NC+ nie pozwalała im na wiele, przez co pierwsza połowa przebiegła pod dyktando „telewizyjnej” drużyny, która prowadziła po 20 minutach 4:0. Już chwile po rozpoczęciu drugiej części gry Jacek Sztyler zdobył bramkę dla swojej drużyny – jak się okazało w dalszej części spotkania – jedyną. Na szczególne uznanie zasługuje Bartłomiej Kędzierski, który tego dnia był katem swoich przeciwników. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 9:1 dla NC+, a Eco dla Firm z 5 porażkami na koncie dalej pozostaje bez punktów.