HL Display vs Lubotech & Asero

HL Display
14 - 1
Lubotech & Asero

Dziś naprzeciwko siebie stanęły walcząca o najwyższe lokaty drużyna HL Display oraz zespół Lubotech&Asero, który po dobrym początku sezonu później opadł z sił. Ten mecz to był prawdziwy obraz dominacji zawodników w biało-niebieskich trykotach, choć pierwsze minuty na to nie wskazywały. Worek z bramkami w dziewiątej minucie rozwiązał Adrian Szypulski, który w przeciągu całego meczu uzbierał aż sześć trafień. Lubotech&Asero w pierwszej części spotkania musiało wznawiać grę ze środka boiska siedmiokrotnie. Na chwilę przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę Jarosławowi Drożdżowi udało się zaliczyć trafienie honorowe. Po zmianie stron HL Display dalej kontynuował to, co rozpoczął w pierwszych dwudziestu minutach meczu. Raz po raz znajdywał sposób na pokonanie bramkarza rywala. Ostateczny rezultat? 14:1 i zasłużone trzy punkty dla niebieskich, które dały im drugiej miejsce w tabeli.