ART Property vs Prestige

ART Property
5 - 3

W dole tabeli 2 Ligi A ART Property i Prestige dzielił zaledwie jeden punkt. Oba zespoły spotkały się w czwartek w bezpośrednim meczu za 6 punktów. Prowadzenie jako pierwsi objęli goście, w 5. minucie do siatki trafił Paweł Ziaja. Końcówka pierwszej połowy okazała się niezwykle emocjonująca. W 14. minucie do wyrównania doprowadził Paweł Gałuch, a dwie minuty później gospodarze już prowadzili dzięki bramce Mateusza Wojtonia. Radość zespołu nie trwała nawet chwili. Natychmiastowo wyrównał Mateusz Szwejda, ale na minutę przed przerwą przewagę udało się uzyskać jednak drużynie ART Property, kiedy do siatki trafił Leszek Fiegler. Druga połowa była bardzo podobna do pierwszej – w miarę wyrównana, jednak z nieznacznym wskazaniem na gospodarzy, którzy ostatecznie wygrywają 5:3 i zapewniają sobie większy spokój od pozostawionych na przegranym polu rywali.