PowerPartners vs OSOZ

PowerPartners
3 - 6
OSOZ

PowerPartners po serii wygranych spotkań, która pozwoliła graczom tej drużyny uwierzyć jeszcze w awans, przegrał ostatnio z Saint Gobain i stracił szansę na promocję na wyższy szczebel. Porażka z liderem 2 Ligi A na pewno nie była jednak powodem do wstydu i wydawało się, że zespół ten szybko powróci na zwycięską ścieżkę, zwłaszcza, że kolejnym rywalem była drużyna z dolnych rejonów tabeli. OSOZ nie był faworytem tego starcia, ale gracze tej ekipy pokazali charakter, pokonując po dobrym meczu trudnego przeciwnika. Początek spotkania nie zwiastował niespodzianki, bowiem to PowerPartners zaatakował i już w drugiej minucie wyszedł na prowadzenie, ale w kolejnych fragmentach gry mecz stawał się coraz bardziej wyrównany. Do przerwy to OSOZ miał jednego gola przewagi, a jego zwycięstwo stało się jeszcze bardziej prawdopodobne gdy jeden z rywali nieszczęśliwie trafił do własnej bramki zaraz na początku drugiej części gry. PowerPartners dążył do odwrócenia losów spotkania, jednak przy okazji nadziewał się na kontry rywali, którzy zwietrzyli swoją szansę na podwyższenie prowadzenia i ta taktyka okazała się skuteczna. Ostatecznie OSOZ pokonał wyżej notowanego przeciwnika 6:3, odnosząc drugie zwycięstwo w sezonie.