PowerPartners vs Geodis

PowerPartners
6 - 2
Geodis

Spotkanie PowerPartners z Geodis – dwóch drużyn z zaledwie jednym zwycięstwem w dorobku – było bardzo ważne, ze względu na możliwy wpływ na morale w drużynie. To był ostatni dzwonek, jeśli aspiracje drużyn w tym sezonie miały być większe niż obrona przed spadkiem. Oba zespoły bardzo dobrze broniły do 18. minuty, kiedy patową sytuację przełamał Bartosz Siadul strzelając Geodisowi bramkę do szatni. Po przerwie Maciej Schmottermeyer doprowadził do wyrównania, a w 24. minucie Grzegorz Nowakowski wyprowadził Geodis na powadzenie. Trzy minuty później znowu mieliśmy remis, a od tamtej pory PowerPartners byli zdecydowanie bardziej konkretni. W ostatnich dziesięciu minutach byli bardziej skoncentrowani i zachowali więcej sił, dzięki czemu strzelili rywalom aż cztery bramki. Ostateczna wygrana 6:2 i świadomość zaległych trzech spotkań daje drużynie nadzieję na dobre miejsce na koniec sezonu.