AAS vs IVIA

AAS
9 - 0
IVIA

Gracze AAS po dwóch porażkach na początku sezon odnieśli ostatnio zwycięstwo nad el12 i przystępowali do tego pojedynku w dobrych humorach z nadzieją na pójście za ciosem. IVIA z kolei wciąż czeka na otwarcie punktowego konta, szukając przełamania po serii przegranych spotkań. Już po pierwszej połowie było jasne, że w tej konfrontacji ta sztuka się nie uda, bowiem rywale od pierwszych minut grali z polotem, kontrolowali boiskowe wydarzenia i co najważniejsze, byli skuteczni. AAS do przerwy prowadził 6:0, a gdy ledwie pięć minut gry drugiej połowy wystarczyły zawodnikom tego zespołu do zdobycia kolejnych trzech goli wydawało się, że „dwucyfrówka” pęknie lada moment. Ostatni kwadrans nie przyniósł już jednak bramek, co nie zmienia faktu, że rozmiary wygranej pozostały okazałe. IVIA, choć trudno jej było nawiązać walkę z dobrze dysponowanym rywalem, miała swoje okazje do zdobycia choćby honorowego gola, ale dwukrotnie zabrakło szczęścia gdy piłka trafiła w słupek bramki przeciwnika. Na pierwsze punkty w jesiennym sezonie gracze tej drużyny muszą zatem jeszcze poczekać, z kolei zawodnicy AAS już chyba zapomnieli na dwóch porażkach na inaugurację i powoli pną się w górę tabeli.