CC Maksimum Katowice vs Voestalpine

CC Maksimum Katowice
7 - 8
Voestalpine

W tym spotkaniu mierzyły się zespoły, które w tabeli dzieliły zaledwie dwa punkty. Od samego początku mecz ten był bardzo wyrównany. Jako pierwsze strzelanie rozpoczęło CC Maksimum, bowiem już w trzeciej minucie objęło prowadzenie. Na odpowiedź Voestalpine nie trzeba było długo czekać. Już chwilę później na tablicy wyników widniał remis. Taka wymiana ciosów trwała aż do końca pierwszej połowy, która zakończyła się 3:2. Po zmianie stron żadna ekipa nie zamierzała odpuszczać. Gdy CC Maksimum powiększało przewagę, Voestalpine chwilę później nadrabiało straty. W trzydziestej czwartej minucie nastąpiło przełamanie się fioletowych, którzy ponownie doprowadzili do remisu, a chwilę później wyszli na prowadzenie, którego nie oddali już do końcowego gwizdka.